به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


دانشجویانی که دفاعشون نزدیکه...

سلام دوستان پژوهشگر و دانشجویان نزدیک به دفاع!
روزتون بخیر و خدا قوت.
روند کار کانال آماریار به این ترتیب بود که از ابتدای انتخاب موضوع و پیشنهاده نویسی به صورت عمیق ولی ساده شروع به آموزش کنم و پله پله قسمت های مختلف پایان نامه رو به همراه برخی مفاهیم آماری توضیح بدم. اما درحال حاضر که نزدیک به جشنواره ی دفاع ها در شهریور ماه می شویم؛ پرسش های متعدد دوستان دانشجو و ابهامات و استرس های زیاد اون ها باعث شد فعلا اون روند رو متوقف کنم و بعضی از دغدغه های دوستان رو پاسخ گو باشم.
بنابراین از همگی افرادی که خواننده ی این متن هستند تقاضا دارم صرفا به استفاده ی شخص خودشون بسنده نکنند و چنانچه مطالب رو برای خودشون مفید دیدند اون رو برای دیگر دوستان دانشجوی خودشون بفرستند.
همین طور آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به دانشجویان ترم پایین تر نیز از مهم ترین و پرثمرترین کارهایی هست که قطعا باعث گشایش کار شما عزیزان هم خواهد شد. متأسفانه پایان نامه و جلسه ی دفاع؛ حقیقت بسیار جدی و سختی است که هیچ دانشجویی تا در آن موقعیت قرار نگرفته باشد از اهمیت و شدت و سختی آن مطلع نمی شود و زمانی با این سختی و شاید هم راه حل های احتمالی مواجه می شود که کار از کار گذشته است. در واقع یا نوش دارو بعد از مرگ سهراب هست یا اصلا نوش دارویی هم در کار نیست. ولی مسآله اینجاست که کمتر کسی است که بعد از تمام شدن کار و دفاع کردن و گرفتن مدرک، با همه ی تجربه های تلخ و سختی های اون فقط به این نیت که سایر دانشجویان چنین مسیر سختی رو بدون راهنما و نا آگاهانه طی نکنند از تجربه های تلخ خودش اون ها رو آگاه کنه و اهمیت آگاهی از حداقل های پایان نامه نویسی و آمار رو برای دانشجویان متذکر بشه...
بنابراین تنها خواسته ای که از شما دوستان در قبال اطلاعات ارائه شده در این کانال خواستارم؛ ارسال مطالب برای دوستان و دانشجویان بعد از شماست تا به مرور با آشنایی از فنون ومهارت های نگارش پایان نامه و دفاع؛ میزان فشار وارده بر روح و روان و زندگی شخصی و خانوادگی دانشجوها کاهش یافته و پایان نامه ها به حد استاندارد نزدیک تر شوند.
امیدوارم دفاع پیروزمندانه ای داشته باشید.

آدرس کانال آماریار:

http://telegram.me/amaaryarمنبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است