به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


کارگاه جدید آموزش اس پی اس اس بعد از ماه مبارک رمضان

سلام دوستان و همراهان گرامی.

روزتون بخیر..... عباداتتون قبول

شاید برای خیلی از افراد انجام پایان نامه تا دفاع یک کابوس باشه!

گذشته از سختی مسیرِ انتخاب موضوع و عملیات سرچ و جستجو میان منابع متعدد و پر کردن پرسشنامه با سختی و مشقت... تجزیه وتحلیل کار و آزمون فرضیه با استفاده از نرم افزارهای مختلف هم گیج کنندگی خاص خودش رو داره. حتی اگر کار به تحلیل گر آماری زبده ای هم سپرده باشه، باز شخصی که قراره دفاع کنه خود پژوهشگر هست و ممکنه اگر احاطه ای حتی جزئی به کار آماری خودش نداشته باشه موقع دفاع و با سوالات داور نتونه از پروژه ی خودش، هرچند بی نقص دفاع کنه!

در عین حال برای بعضی از دانشجوها بسیار شیرینه که خودشون کار تحلیل و پردازش آماری خودشون رو شخصا انجام بدن. اما هنوز نتونستند با نرم افزار SPSS ارتباط برقرار کنند.

یک خبر خوب اینه که یادگیری کار با این نرم افزار به سختی اون چیزی که شما فکر می کنید نیست. نه تنها سخت نیست بلکه از خیلی از نرم افزارهایی که تا الان یادگرفتید راحت تر و شیرین تر هم هست. چه بسا با آموختن این نرم افزار بتونید کارآماری دوستانتون رو هم انجام بدید یا حتی درامد زایی کنید!

اگر در خودتون این اشتیاق رو برای یادگیری می بینید؛ می تونید در کلاس آموزش اس پی اس اس ثبت نام کنید و طی سه تا چهار جلسه با یادگیری نکات اصلی ومورد نیازتون در اس پی اس اس کار خودتون رو شروع کنید.

برای شرکت در این کلاس فقط نیاز به یک لپ تاپ شخصی دارید و بقیه ی موارد از جمله کتاب «اس پی اس اس برای آنانکه از آمار می ترسند» که آموزش گام به گام و بسیار ساده ی این نرم افزار است و جزوه ی تمرین و سی دی نرم افزار SPSS به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کارگاه آموزش SPSS بعد از ماه مبارک رمضان کار خودش رو شروع می کنه. اگر تمایل داشتید برای ثبت نام با جناب آقای مهرابی(کلینیک استاد روزبه:77657135) تماس حاصل کنید.

امیدوارم شما رو در این کلاس ملاقات کنم.

ایام به کام و التماس دعا.

هاجر یادگاری

 منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است